EsliSohbet Siz Kullanıcılarımıza Sohbet Hizmeti vermektedir.
Sohbet Odalarina Giris
139 Kez Görüntülendi

mIRC veya çoklu kullanıcı grubu konferans ya da bire-bir özel tartışmalarda, iletişim kurmak için kullanılan Windows, paylaşmak, dünyada IRC ağları başkaları ile oynamak veya çalışmak için tam özellikli bir Internet Relay Chat istemcisidir.

MIRC ile kişisel çıkarlarına dayalı mevcut sohbet odaları, sınırsız sayıda seçebilirsiniz veya aile ve arkadaşlar ile kendi kanal oluşturabilirsiniz.

Bir seferde birden fazla IRC sunucusuna bağlanmak ve proxy üzerinden sohbet edebilirsiniz. Kendi kanal oluşturarak, hatta meslektaşları ile sanal bir buluşma ayarlayabilirsiniz.

MIRC ilk kez kullananlar için, ilk başta zor olabilir herhangi bir sohbet programı, en işlevselliği sunuyor, ama size yardım dosyaları okursanız mIRC sunduğu tüm özellikleri kullanarak yolda olacağım.

MIRC veya röle sohbet kral iken Bu güne kadar bize geri götürür. Binlerce, milyonlarca değilse, bir saatlik bazda sadece dışarı asmak için ve sonsuz çevrimiçi arkadaşlarınızla sohbet sohbet odaları akın ediyor. Esasen, sohbet odaları, ilk gerçek sosyal ağ sitesi Friendster Giriş önce arkadaşlarınızla çevrimiçi uzun sosyalleşme ilk form.

Live çevrimiçi araçlar sohbet Twitter’da kendisini çok yeni olsa da, yepyeni Twitter gibi olmayabilir. Sohbet aletler yaş için çok sayıda web sitesi bir elyaf olmuştur, ama sadece her zamanki yerinde etkileşim çok eski araçları sohbet özellikleri ile sınırlıdır.

Etiketler: , ,

siz de yorum yazın.